Mehmet Ali Erbil ‘hırsız damat istemem’ demişti! Kızı Yasmin Erbil’den yanıt gecikmedi

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil (67), 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile bir AVM’de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şovmen, müstakbel damadı Yiğit Poyraz hakkında konuştu.

Survivor All Star’da ter döken Yiğit Poyraz, geçtiğimiz günlerde bir Dominik vatandaşının evine gizlice girip, erzak depolayarak adaya geri dönmüştü. Bu olayın gündem olmasının ardından objektiflere takılan Mehmet Ali Erbil’e de konuyla alakalı soru yöneltilmişti.

“HİÇ BEKLEMEZDİM”

Erbil, kızı Yasmin Erbil ile aşk yaşayan Yiğit Poyraz hakkında, “Hiç beklemezdim, hırsız damat istemem, kim ister ki! Kendisi çok iyi tahsilatı olan bir isim ama bir yarışma insanı ne hale dönüştürüyor gördüğünüz gibi… Ben hala inanamıyorum ama kızımın ilişkisine saygı duyuyorum” demişti.

KIZINDAN CEVAP GECİKMEDİ

Babası Mehmet Ali Erbil’in açıklamalarının ardından Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı. Güzel ismin yayınladığı gönderi kısa süre içerisinde magazin gündeminin en çok konuşulanları arasında yerini aldı.

“ŞAMPİYON”

Bir dönem Instagram’da yayınladığı ıiddialı pozlarıyla adından sıkça söz ettiren Yasmin Erbil, sevgilisi Yiğit Poyraz ile fotoğrafını yayınlayarak, “Şampiyon” notunu düştü! Ünlü ismin gönderisine dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x