Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Vaat ettiklerimizi birer birer hayata geçireceğiz

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kanaat önderleri ile çeşitli STK temsilcileriyle iftarda bir araya geldi. Yılmaz, “Eskiden gelen bir sermaye var. O sermayeden yiyerek 5 yıl idare edebilirsiniz. İkinci bir 5 yıla bu İstanbul’un tahammülü yok. İnşallah İstanbul, 31 Mart’ta gerçek belediyecilik diyecek ve Murat Kurum başkanımıza destek verecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı’nda Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Kanaat önderleri ile çeşitli STK temsilcileriyle iftarda bir araya geldi. Yılmaz’a Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ve parti yöneticileri de eşlik etti. Programda konuşan Yılmaz, öEskiden gelen bir sermaye var. O sermayeden yiyerek 5 yıl idare edebilirsiniz. İkinci bir 5 yıla bu İstanbul’un tahammülü yok. İnşallah İstanbul 31 Mart’ta gerçek belediyecilik diyecek ve Murat Kurum başkanımıza destek verecek. Murat Bey yıllardır tanıdığım bir kardeşim. Bingöl, Elazığ, Malatya deprem bölgesindeki tüm illerimizde nerede bir afet varsa, sıkıntı varsa, giden hizmet eden bir kardeşimiz. Bu seçimde Murat Kurum başkanımıza inşallah bizlerde çok güçlü bir destek vereceğiz. İstanbul için İstanbul’un geleceği için. Sadece İstanbul için bunu yapacağız. Diğer taraftan İsmet Yıldırım Ümraniye Belediye Başkanı. Geçtiğimiz dönem 271 esere imza atmış. Bizim ilçe belediyelerimiz Büyükşehirden çok daha küçük bütçelerle muazzam işler yaptılar. Şimdide 400 projeyle 31 Mart’a hazırlanmış durumda. Büyükşehirde Murat Bey’e, Ümraniye’de İsmet Bey’e güçlü bir destek vermenizi talep ediyorum. Duanızı ve desteğinizi istiyoruz” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE VAAT ETTİKLERİMİZİ BİRER BİRER HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Yılmaz, “Bu masada oturanlardan sadece destek beklemiyoruz. 2 gün kaldı. Eşinizle, dostunuzla, çevrenizle konuşarak mutlaka seçime gitmelerini ve gerçek belediyecilikten yana İstanbul’u afetlere daha dirençli hale getirecek, trafik sorununu azaltacak, sosyal belediyeciliği daha farklı bir şekilde hayata geçirebilecek destekleri istirham ediyoruz. Bunu yaptığınızda yeni bir dönem olacak. İstanbul kazanacak. İstanbullular kazanacak. Bu işler lafla olmuyor. Seçimden önce vaat ettiklerinizi, seçimden sonra unutmakla da olmuyor. Biz inşallah seçim öncesi ne dediysek, seçim sonrası onları gece gündüz takip edeceğiz. Önümüzdeki 5 yılda geçmişte nasıl dediğimizi yaptıysak, önümüzdeki dönemde de vaat ettiklerimizi birer birer hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x